Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Aeg Servisi
Kartal Aeg Servisi

Uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan Kartal Aeg Servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Kartal Aeg Servisi

IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın, ocak.

·Çamaşır Makinası. 

·Bulaşık Makinası.

·Kombi servisi.

·Ankastre ürünleri.

·Kurutma makinaları.

Aeg Servis Kartal

Kartal Aeg Servisi İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Kartal da ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir. Müşteri ihtiyaç analizleri aracılığıyla müşterilerin ihtiyaç duyabileceği ürünlerin geliştirme çabaları yapılarak, olası ihtiyaçları ilk olarak tatmin edilmektedir.

Kartal Aeg Servis 

Kartal Aeg Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik Kartal IKINOX servisi tarafından profesyonel hizmetler sunulmaktadır.

Kartal Aeg Servis 

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Kartal Aeg Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Kartal Aeg Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım