Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Zanussi Servisi
Kadıköy Zanussi Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Kadıköy Zanussi Servisi;IKINOX, buzdolabı veya klima gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. 

Kadıköy Zanussi Servisi

Kadıköy de bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar; 

·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Kombi.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, ocak.

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre cihazlar.

Zanussi Servis Kadıköy

Kadıköy Zanussi Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız ve şubelerimiz aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Kadıköy Zanussi Servis 

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kadıköy Zanussi Servisi;, başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı hedeflerimizi beslemektedir.Kadıköy ve çevresindeki pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Zanussi Servisi Kadıköy

Kadıköy Zanussi Servisi; müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·İşinde uzman elemanlarla çalışmaktayız.

·Doğru tespitlerle zamanında ürünü tamir etmekteyiz.

·Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·Randevulara zamanında gideriz.

·Müşterilerimize yedek cihaz temin ederiz.

·Beyaz eşyalarınızın tamirini garantili olarak yapmaktadır.

Kadıköy Zanussi Servisi
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM::0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım