Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Wilson Servisi
Kadıköy Wilson Servisi

Kadıköy Wilson Servisi olarak sektöründe tek adres olmak!

Kişi ya da firmalara çözüm odaklı, sorunsuz hizmet sunarak müşteri sadakati yaratmak! Müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz aileye güven aşılayarak, onların memnuniyetlerini sağlamaktır.

Kadıköy Wilson Servisi 

Kadıköy Wilson Servisi  yıllar'dan beri Sizlere İstanbul - Kadıköy'de hizmet sunmaktadır. Her daim daha iyi daha hızlı şekilde güvenli hizmetler vermekteyiz. Sizler için her zaman en tecrübeli ve işinde uzman teknisyenlerle çalılşmaktayız. Teknisyenlerimiz yeni gelişen teknoloji hakkında eğitime tabi tutulmaktadır.

Wilson Servis Kadıköy

Aynı gün içerisinde servis imkanıyla sizleri olabildiğince kısa sürede arızalardan kurtarmaktayız. Yaşayacağınız her sorunda bizi aramanız yeterlidir. Geniş kapsamlı çalışma alanlarımız olduğu için ekiplerimizi sizlere en kısa sürede yönlendirmekteyiz.

Kadıköy Wilson Servis

Profesyonel uzman kadrosu, Wilson teknik servisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Wilson Servisi  olarak servis verdiğimiz genel eşyalar

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Ocak, aspiratörler.

·        Kurutma makinaları.

·        Ankastre cihazlar.

Wilson Servisi  Kadıköy

Kadıköy Wilson Servisi  Wilson marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Kadıköy Wilson IKINOX Acil Servisi%100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. 

Kadıköy Wilson Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım