Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Samsung Servisi
Kadıköy Samsung Servisi

Kadıköy Samsung Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan Beyaz Eşya servisi olan IKINOX, termosifon, kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. 

Kadıköy Samsung Servisi

Kadıköy de bulunan teknik servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;
·Buzdolapları.

·Fırınlar

·Derin Dondurucular.

·Solo Ocaklar.

·Ankastre Ürünler.

·Termosifonlar.

·Çamaşır Makineleri.

·         Bulaşık Makineleri.

·    Samsung Servis Kadıköy

Kadıköy Samsung Servisi beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da ocakların işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Kadıköy Samsung Servis 

Kadıköy Samsung Servisi Elektrikle çalışan bu hassas aletleri kendiniz onarmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırmalısınız. Aksi taktirde hiç yapılmaz bir duruma getire bilirsiniz. Kadıköy Samsung Servisi olarak tüm markalar ile ilgileniyor ve hasarlarını gideriyoruz. Beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımını evinizde gerçekleştirilmeye çalışılıyoruz. Yapılamadığı takdirde götürüp, en kısa süre içinde tadilatını yaparak çözüme ulaştırıyoruz. Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Samsung Servisi Kadıköy

Kadıköy Samsung Servisi En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX Beyaz Eşya Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kadıköy bölgesinin Servisi olan IKINOX, başarısını inovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Kadıköy Samsung Beyaz Eşya Servisi  

Kadıköy Samsung Servisi ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız ocak, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.Kadıköy Samsung Servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta, zor durumda kalmamanız, mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapıyoruz. 

Kadıköy Samsung Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım