Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Pera Servisi
Kadıköy Pera Servisi

Pera yenilikler yapmak konusundaki kararlılığı güneş enerjisi, pil ve enerji yönetimi konularında yaşamları değiştiren gelişmelere imza atmasını sağlamıştır. Uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. Pera Türkiye teknolojisi tüm dünyada milyonlarca müşteri tarafından kullanılmaktadır.

Kadıköy Pera Servisi 

Kadıköy de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;

·     Buzdolabı.

·     Çamaşır makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Fırın, davlumbaz.

·     Ankastre ürünler.

 

Pera Servis Kadıköy 

Anadolu yakasının incisiyiz!

IKINOX Özel Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır.Kadıköy Pera Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.Kadıköy Pera Servisi Beyaz eşya servisi Kadıköy civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Pera Servis 

Haftanın 7 gün 24 saati, Kadıköy Pera Servisi arayabilir; beklemeden profesyonel hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

·     Acil nöbetçi servisimiz mevcuttur.

·     Hizmet anlayışımız ivedi şekilde çözümler sağlamaktır.

·     Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyumlud

·     Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmetiyle sonuca varılır.

·     Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Pera Servisi  Kadıköy

Kadıköy Pera Servisi beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Kadıköy çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Kadıköy Pera Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40
 


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım