Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Liebherr Servisi
Kadıköy Liebherr Servisi

Kadıköy Liebherr Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kadıköy Liebherr Servisi

Kadıköy Liebherr Servisi Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz.IKINOX  Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır.Kadıköy Liebherr Servisi Beyaz eşya servisi Kadıköycivar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

Liebherr Servisi Kadıköy

Haftanın 7 günü, Kadıköy Liebherr Servisi  IKINOX özel teknik servisini arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

·Acil nöbetçi Servis.

·Hizmet anlayışımız.

·Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyulması gereken kuralların en başında gelir.

·Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

·Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Kadıköy Liebherr Servis

Kadıköy Liebherr Servisi  Evlerde, tüketici elektroniği ürünlerimiz konforunuzu yükseltip, evdeki eğlencenizi artırırken, gelişmiş güneş ve enerji yönetimi sistemlerimiz karbon ayak izinizi azaltıyor ve tasarruf ettiriyor.

Kadıköy Liebherr Beyaz Eşya Servisi 

Kadıköy Liebherr Servisi İş yeri ve aradaki her yer için, misyonumuz tüm dünyada insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünler ve çözümler yaratmak.Liebherr IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Kadıköy çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.Acil Servis Desteği%100 Güvenilir, uzman teknik servis. Yaygın Servis Ağı. Zamanında randevu, profesyonel Ekip.

Kadıköy Liebherr Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım