Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Icf Servisi
Kadıköy Icf Servisi

Kadıköy Icf Servisi; Minimalize edilmiş, sadece fonksiyona odaklanmış tasarım tarzımız var. İçi çok karmaşık indüksiyonlu cihazlarımız var fakat kullanma mantığı güdüyoruz, bakım ve onarımını garantili şekilde yaparak kullanımınıza sunuyoruz.

Kadıköy Icf Servisi 

Tasarımlarımızın öncelikli hedefi müşterimizin kolayca yemek yapabilmesi, cihazlarla uğraşması değil. Günlük trendleri takip etmiyoruz. Paslanmaz çelik, çift düğme konsepti bizim için ölümsüzdür. Bu prensiple her zaman IKINOX teknik servis olarak yanınızdayız.

Icf Servis Kadıköy

Kadıköy Icf Servisi;günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan özel servisi olan IKINOX, derin dondurucu ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.

Kadıköy de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

Kombi.

Buzdolabı.

Çamaşır makinası.

Bulaşık makinası.

Kurutma makinası.

Derin dondurucu.

Ocak.

Ankeastre cihazlar.

Kadıköy Icf Servis

Beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinasının işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Icf Servisi Kadıköy

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX Kadıköy Icf Servisi;olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.Sürdürülebilirlik ve estetiğin çoğu zaman bir arada bulunması zor oluyor, sizin profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kadıköy Icf Servisi;, başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Kadıköy Icf Servisi  

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım