Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy General Electric Servisi
Kadıköy General Electric Servisi

Kadıköy General Electric Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan beyaz eşya servisi olan IKINOX, General Electric ankastre set , derin dondurucu ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.

Kadıköy General Electric Servisi 

Kadıköy de bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Kurutma makinası.

·Derin dondurucu.

·Ocak.

·Ankeastre cihazlar.

General Electric Servis Kadıköy

Beyaz eşya servisi amaçlı başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinasının işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Kadıköy General Electric Servis 

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX Kadıköy Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak, kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.Sürdürülebilirlik ve estetiğin çoğu zaman bir arada bulunması zor oluyor, İşte tam bu amaçla; profesyonel hizmet, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kadıköy General Electric Servisi  hizmetleriyle tanışıyorsunuz.

General Electric Servisi Kadıköy 

Kadıköy General Electric Servisi  ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, çamaşır makinası gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.Kadıköy General Electric Servisi  uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Teknik destek hizmeti sağlamaktayız 7/24 Acil servis desteği yüzde yüz güvenilir. Zamanında randevu, profesyonel ekip anlayışıyla çalışır.

Kadıköy General Electric Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım