Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Gaggenau Servisi
Kadıköy Gaggenau Servisi

Kadıköy Gaggenau Servisi;olarak kaliteli ve tecrübeli bir alanda senelerdir çalışmaktayız. Tecrübesi ile firmamız oldukça yoğun bir çalışma süreciyle kaliteli işler ortaya koymuştur. Bu alanda Kadıköy Gaggenau IKINOX Özel Servisi kendi çıtasını yükselterek çalışmaya devam etmektedir. Kaliteli kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kadıköy Gaggenau Servisi

Kadıköy Gaggenau Servisi; verilen hizmetlerde sağlamış olduğu imkânları ile ön plana çıkmaktadır. IKINOX Servis, çalışma standartları yüksek, oldukça yenilikçi bir firmadır. Kaliteli hizmet veren Kadıköy Gaggenau Servisi , yapısıyla ve verdiği hizmetleriyle teknik servis olma özelliğini devam ettirmektedir.Beyaz eşya servisi olarak Kadıköy Gaggenau Servisi bütün eşyalardaki problemlere kısa sürede çözümler üretip ekip halinde sorunu çözmektedir.

Gaggenau Servis Kadıköy

Kadıköy Gaggenau Servisi;  Gaggenau marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servis olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Kadıköy IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kadıköy Gaggenau Servis

Kadıköy Gaggenau Servisi , müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·        Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Gaggenau Servisi Kadıköy 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım