Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Franke Servisi
Kadıköy Franke Servisi

KADIKÖY FRANKE SERVİSİ

Franke markası, oldukça geniş kapsamlı ürün yelpazesi olan avrupa ve dünyanın önemli bir markasıdır. Biz de Kadıköy Franke Servisi olarak Franke markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın, davlumbaz, armatür, çamaşır makinesi gibi tüm ürünler için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden ulaşıp hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Franke Özel Servisi Olarak Size Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Kadıköy Franke Servisi olarak temennimiz tabi ki hiçbir ürününüzde sorun yaşamamanızdır. Çünkü hayatımızı kolaylaştırmak için evlerimizde kullandığımız bu cihazların birinin bile devre dışı kalması işlerin ciddi anlamda aksamasına evimizin rutin giden düzeninin bozulmasına sebep olur. Bunu da elbette ki kimse istememektedir. Ancak çeşitli sebeplerle bu cihazlarımız arıza gösterebilmektedir. Örmeğin, kullanım şekli ve sıklığı, elektrik akımının yükselip alçalması ya da başka bir nedenden dolayı yaşanan bu sorunun bir an önce atlatılması istenir. İşte biz bu noktada hızlı ve güvenilir bir servis olarak devreye giriyoruz.

Kadıköy Franke Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp sorunlarını ya da taleplerini dile getirdikten sonra en kısa sürede adresinize ulaşıp yine en kısa sürede cihazınızın onarım, bakım ya da parça değişimi gibi işlemlerini tamamlayıp size ilk günkü performansıyla kullanabilmeniz için teslim ediyoruz. Eğer cihazınız yerinde onarılamıyorsa teknik servis elemanlarımız cihazınızı evinizden teslim alıp yine mümkün olduğunca kısa sürede adresinize ulaştırıp cihazınızı yerine monte ediyorlar. Kullandığımız yedek parçalar oldukça kaliteli ve orjinaldir. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Tüm bunların yanında kullandığımız malzemelerin ve verdiğimiz hizmetin bedelini mümkün olduğunca düşük tutup ekonomik anlamda da sizleri zor duruma sokmamak diğer bir amacımızdır.

Neden Franke Özel Servisi Olarak Bizimle Çalışmak İstemelisiniz?

  • Siz değerli müşterilerimize her zaman hızlı çözüm bulmak için buradayız.
  • Çalıştığımız teknik servis elemanlarımız gelişen teknolojiyi sürekli takip edip eğitimler almakta ve size daha iyi hizmet sunmaktadır.
  • Diğer servislere göre daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. En önemli tercih sebebimiz de tüm bunları size çok daha ekonomik sunmaktayız.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım