Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Fiesta Servisi
Kadıköy Fiesta Servisi

Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Kadıköy Fiesta Servisi; olan IKINOX,Buzdolabı servisi veya bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Kadıköy Fiesta Servisi

Kadıköy Fiesta Servisi; hizmet verdiği genel eşyalar; 

·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası. 

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre cihazlar.

·Kombi.

Fiesta Servis Kadıköy

Kadıköy Fiesta Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Kadıköy Fiesta Servisi; Kadıköy civar semtlerine beyaz eşya arıza servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir.Böyle bir durumda ihtiyacınız olan tek sey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de eşyalarınızın profesyonel şekilde onarım istiyorsanız bizlere ulaşarak arıza not bıraka bilirsiniz.

Kadıköy Fiesta Servis 

Sizler de artık tüm arızalarınız konusunda IKINOX servisi talep ettiğiniz anda yardım alabilirsiniz. Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her zaman ilk günkü gibi olmaktadır.Kadıköy Fiesta Servisi;  olarak Siz değerli müşterilerimizin İstanbul içinde tüm yakın semtlerde anında yardımına koşuyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmetlerimiz, tüm müşterilerimize yüksek bir memnuniyet sunmaktadır. Bu memnuniyet sayesinde bizler de kendimizi daha da geliştirerek verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmaktayız.

Fiesta Servisi Kadıköy

Kadıköy Fiesta Servisi; Fiesta gibi birçok markanın beyaz eşya, klima ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Kadıköy ve çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Kadıköy Fiesta Beyaz Eşya Servisi 
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım