Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Esty Servisi
Kadıköy Esty Servisi

Kadıköy Esty Servisi Uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan Esty servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Kadıköy Esty Servisi

IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·     No-Frost Buzdolabı.

·     Fırın, ocak.

·     Çamaşır Makinası. 

·     Bulaşık Makinası.

·     Kombi servisi.

·     Ankastre ürünleri.

·     Kurutma makinaları.


Esty Servis Kadıköy

Kadıköy Esty Servisi İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Kadıköy de ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir.Kadıköy Esty Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.Kadıköy Esty Servisi IKINOX hizmetleri arasında bulunan beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım montajı yapmaktadır.

Kadıköy Esty Servis 

Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik olarak Kadıköy Esty Servisi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Kadıköy Esty Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Esty Servisi Kadıköy

Kadıköy Esty Servisi  Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Müsterilerimize hızlı garantili hizmeti vermektir. Mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.. Kaliteli hizmeti veya uygun fiyat almak için  7/24 kurumsal firmamıza ulaşarak, taleplerinizi iletin!

Kadıköy Esty Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım