Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy dominox servisi
Kadıköy dominox servisi

KADIKÖY DOMİNOX SERVİSİ

Kullanılan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre fırın ve ocaklar gibi elektrikli cihazlar evlerimizin rutin işlerini gerçekleştirmek için çok önemli yerlere sahiplerdir. Bu cihazlardan birinde bile sorun yaşanması nedeniyle kullanım dışı kalması evlerde çok ciddi sorunlara neden olur. Kadıköy Dominox servisi olarak tüm Dominox markalı cihazlarınızdaki sorunları çözmek için buradayız.

Kadıköy Dominox Servisi Olarak sizlere Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Kadıköy Dominox servisi olarak buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre setler ve Dominox markalı tüm elektrikli cihazlarınızdaki sorunları çözmek için size hizmet sağlıyoruz. Siz bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp cihazınızdaki sorunu belirttikten sonra 2 iş günü içerisinde konusunda uzman teknik servis personellerimizi adresinize kadar ulaştırıyoruz. Eğer cihazınızda çok ciddi bir sorun yoksa tam donanımlı olarak gönderdiğimiz teknik servis personellerimiz cihazınızla ilgili sorunu yerinde çözüyorlar. Servisimizde çözebileceğimiz bir sorun varsa da cihazınızı yerinden alıp bakım, onarım ya da gerekiyorsa parça değişimi yapılmış bir şekilde yine yerine monte ediyoruz.

Kadıköy dominox servisi olarak amacımız her zaman memnuniyetinizi en üst seviyede tutup siz değerli müşterilerimize en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve en önemlisi de en ekonomik çözümleri sunmaktır. Üstelik size sağladığımız hizmetler garantimiz içerisindedir. Çalışma arkadaşlarımız konusunda uzman, deneyim sahibi olmaları dışında her zaman sizlere güler yüzlü bir hizmet sağlamaktadırlar. Cihazınızla ilgili sorun çözüldükten sonra teknik servis personellerimiz size bazı kullanım tekniklerinden bahsedeceklerdir. Bu da cihazlarınızı uyguladığınız takdirde daha verimli ve uzun vadeli kullanmanız için basit bilgilerdir.

Kadıköy Dominox Özel Servisi Olarak Neden Bizimle Çalışmak İsteyesiniz?

  • Evlerimizde kullanılan elektrikli aletlerin bir sorun yaşatması işleri ciddi anlamda aksatır ve bir an önce çözümlensin istenir ve bu noktada bizden alacağınız hizmet son derece hızlıdır.
  • Bu sorun iyi bir şekilde çözümlensin, kaliteli hizmet verilsin istenir. Biz konusunda uzman teknik servis personelleri ve en kaliteli yedek parçalarla size hizmet sunmaktayız.
  • Zaten alırken yeterince yüksek bedeller ödediğimiz bu cihazlar bir de yüksek maliyetlere onarılsın istenmez. Diğer servislere göre de daha ekonomik hizmet sunmaktayız.0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım