Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy AEG servisi
Kadıköy AEG servisi

KADIKÖY AEG SERVİSİ

0216 606 0 840

AEG yüz yılı aşkın bir süredir dünyada olduğu gibi Türkiye’de de severek ve beğeniyle kullanılan büyük bir beyaz eşya markasıdır. Alman teknolojisi ile üretilen bu marka kalitesi, dayanıklılığı, sağlamlığı ve güncel tasarımları ile bilinir. Biz de Kadıköy AEG servisi olarak bu özel markanın teknik servis hizmetini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Kadıköy AEG Servisi Olarak Size Nasıl Hizmet Sağlıyoruz?

Kadıköy AEG servisi olarak öncelikli hedefimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. AEG her ne kadar kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen özel bir marka olsa da zaman zaman AEG ürünleri de tabi kullanımına ya da daha başka sebeplere bağlı olarak çalışmalarında sorun yaşatabilmektedirler. Biz de bu devreye girip bu sorunu çabucak ve etkili bir şekilde atlatabilmeniz için size en doğru şekilde destek oluyoruz. Bunun için bize sadece iletişim bilgilerimizden ulaşıp sorun ya da talebinizi iletmeniz yeterlidir. AEG markalı tüm ürünleriniz için her zaman size güler yüz ve titizlikle yardımcı olmaktayız.

Kadıköy AEG servisi olarak güvenle bizi buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi ve tüm AEG markalı ürünleriniz için arayabilirsiniz. Siz bize ulaştıktan sonra 2 iş günü içinde adresinize uzman teknik servis personellerimizi ulaştırmaktayız. Teknik servis ekibimiz tam donanımlı olarak kapınıza ulaşmakta ve mümkünse cihazınızın yerinde bakım, onarım ya da parça değişimini sağlamaktadırlar. Sorun yaşadığınız cihazınız üzerinde yapılacak işlemler yerinde yapılması mümkün olmayan türdense de cihazınızı yerinden alıp eskisinden de daha yüksek performanslı bir şekilde yine evinize teslim edip monte ediyoruz.

İşte Kadıköy AEG Özel Servisi Olarak Bizimle Çalışmanız İçin Başlıca Nedenler?

  • Öncelikle sorununuzu sorunumuz olarak görüp verdiğimiz hizmete bu doğrultuda çok dikkat ediyoruz.
  • Yaşadığınız sıkıntının bir an önce çözümlenmesi için en kısa süre içinde ve en iyi hizmeti vermek için buradayız.
  • Çalıştığımız ekip arkadaşlarımız alanlarında uzman, titiz ve güler yüzlü kişilerdir.
  • Bizden aldığınız hizmet garantili olup belli bir süre içinde aynı sorunu yaşarsanız tekrar ücretsiz hizmet sağlıyoruz.
  • Diğer teknik servislere göre daha ekonomik hizmet sunuyoruz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım