Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İstanbul Teba Servisi
İstanbul Teba Servisi

TEBA İLE EVİNİZ GÜVENDE

Yıllardır süre gelen tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile evinizdeki beyaz eşyaları eskisinden iyi hale getiriyoruz. Firmamız bulunduğu sektörde en iyisi olmak için itina ile davranıp, müşterilerimizin memnuniyetini esas alır. Teba servisi siz değerli müşterilerimizin evinde, ofisinde ya da herhangi bir yerde bulunan klima ve beyaz eşyalarınız için istediğiniz zaman yanınızdadır. 7/24 çalışan müşteri hizmetleri ile sınırsız bir hizmet sunan uzman kadromuz sayesinde beyaz eşyalarınız için endişelenmeyeceksiniz. Zamanla büyüyen ve gelişen firmamız bugün en önemli teknik servislerden biri olmuştur. Özellikle müşteri memnuniyeti esasına dayanarak çalışan uzman kadromuz ve etik değerleri göz bulunduran firmamız ile her zaman sizlerin yanında olmak için çalışacağız.

Teba Servisi İstanbul

Firmamız oldukça profesyonel bir ekiple çalışmak ile beraber 7 gün 24 saat boyunca açık olan müşteri hizmetleri sayesinde sizler için en doğru seçim olacaktır. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız sadece bir telefon kadar uzağınızda olan Teba servisi, her zaman ayrıcalıklı hizmeti ile sizlere en doğru seçimi sunmaktadır. Yaşam alanlarınızı daha kullanışlı bir hale getiren klima ve kombilerinizin her sene düzenli bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima ve kombiler daha fazla enerji harcayarak daha fazla ödeme yapmanıza neden olabilir. İşte tam da bu noktada sizlere firmamız yardımcı olacaktır. En doğru şekilde eşyalarınızın bakımı yapılarak veya bozulduğunda teknik servis olarak yanınızda yer alarak sizlere kolay yaşam standartları sunar. 


Teba Servis

Sadece klima ve kombiler değil hayatınızın her alanında yer alan beyaz eşyalarınızın sorumluluğu da bizlerdedir. Teba servisi sizler için bozulan, kurulumu yapılacak olan ve bakımı gelmiş eşyalarınıza en iyi hizmeti sunar. Bizlere ulaşmak için internet sayfamızı ziyaret etmeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli. Yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak müşteri hizmetlerimizden randevu almak. İstediğiniz zaman istediğiniz yere profesyonel ekibimiz ile birlikte gelip zamanınızı iyi yönetmenize yardımcı oluruz. Her zaman bizleri tercih edeceğinizden şüphemiz yok. Vereceğimiz kaliteli hizmet ve sunum ile firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Bütün teknik sorunlarınızda yanınızda olacağız.


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım