Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İcf Servisi
İcf Servisi

İcf Servisi

 

İcf ile mutfaklar, estetik ve fonksiyonel şekilde tasarlanan ürün detayı ile etkiliyecidir. Siyah veya almond renk seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uyum sağlamakta, ürünlerin kombinasyonu nasıl olursa olsun sonuç; paha biçilmez bir göz ziyafetine dönüşmektedir.

 

İnovatif teknolojilerle buluşun!

 

Mutfağınızı mükemmel bir yaratıcılık ortamına dönüştürün! Marka özel servisi olan İkinox, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakım ve onarım durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Ürün gamı şunlardır;

·    Ankastre mutfak cihazları.

·    Buzdolabı.mal

·    Armatür.

·    Ocak, fırın.

·    Davlumbaz.

·    Mikrodalga. 

İcf Servis

İcf  Servisi beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır.

Bakım veya onarım gibi sebepten dolayı İcf Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

 

Franke ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında İcf  İkinox özel servisi olarak hep yanındayız. 

Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.


İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

 İcf Ankastre Servis

İkinox servis hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır.

 

7/24 teknik servis Anadolu Yakası bölgesi İkinox beyaz eşya özel servisi telefon: 0216 606 08 40

İcf Özel Servis İhtiyacınızda Yanınızdayız...

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım