Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Zanussi Servisi
İçerenköy Zanussi Servisi

Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile İçerenköy Zanussi Servisi hep yanınızdadır.

İçerenköy Zanussi Servisi

Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Zanussi Türkiye beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım İçerenköy Zanussi Servisi IKINOX ile özel servis almanın yolunu keşfedin.

Zanussi Servis İçerenköy

Siz müşterilerimize yardım edeceğimiz başlıca beyaz eşyalar:

Çamaşır makinası.

Kurutma makinası.

Bulaşık makinası.

Buzdolabı.

Derin dondurucu.

Ocak, fırın.

Davlumbaz.

İçerenköy Zanussi Servis

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor, altından su kaçırıyor veya makinam duruluma ya da sıkma yapmıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden servisimizi arayabilirsiniz.

Zanussi Servisi İçerenköy
Günlük hayatta kullanmakta olduğunuz ev aletlerinin düzenli olarak düzgün ve aksamadan çalışması zorunlu bir durumdur. Beyaz eşyalar zamanla arıza açabilir ve oluşan problemler doğrultusunda bakım ihtiyacı doğabilir. Tamir işlerinizi bize bildirebilir, dilerseniz servis notu bırakıp acil bir şekilde aynı gün onarılmasını isteye bilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın tamirini bir yıl garantili olarak yapmaktayız.

İçerenköy Zanussi Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım