Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Westinghouse Servisi
İçerenköy Westinghouse Servisi

İçerenköy Westinghouse Servisi Türkiye yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlamaktadır. Böyle önemli bir markanın özel servisi olan IKINOX olarak buzdolabı ve ankastre set cihazları gibi ev eşyalarının bozulması durumunda size en hızlı çözümü sunuyoruz. Beyaz eşya özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

İçerenköy Westinghouse Servisi 

Westinghouse Beyaz eşya özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Westinghouse buzdolabı

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler.

Westinghouse Servis İçerenköy 

İçerenköy Westinghouse Servisi beyaz eşya özel servisi kurulduğu günden bu yana farklı ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında pek çok üstün özellikleri bulunmaktadır. Soğutucularda geniş hacim, pişirme gruplarında mükemmel tasarımlar, davlumbaz serisinden üstün teknolojik aletlerine kadar servisimiz, tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahiptir. Tam donanımlı uzman ekibimizle bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunarız.

İçerenköy Westinghouse Servis 

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden İçerenköy Westinghouse Servisi, başarısını üstün hizmetlerinden almaktadır.

İçerenköy Westinghouse Servisi toplam kalite politikasında stabilite sağlıyoruz. Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre ediyoruz, birbirini kontrol eden bir yapı geliştiriyoruz. Bu yapı hedeflerimizi besliyor. Sultanbeyli de bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırıyoruz. Daha yaygın şekilde memnuniyet ağı oluşturmaya devam ediyoruz.

Westinghouse Servisi İçerenköy

Günlük hayatta kullanmakta olduğunuz ev aletlerinin düzenli olarak düzgün ve aksamadan çalışması zorunlu bir durumdur. Beyaz eşyalar zamanla arıza açabilir ve oluşan problemler doğrultusunda bakım ihtiyacı doğabilir. Tamir işlerinizi bize bildirebilir, dilerseniz servis notu bırakıp acil bir şekilde aynı gün onarılmasını isteye bilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın tamirini bir yıl garantili olarak yapmaktayız.

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım