Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Ukinox Servisi
İçerenköy Ukinox Servisi

İçerenköy Ukinox Servisi yenilikler yapmak konusundaki kararlılığı güneş enerjisi, pil ve enerji yönetimi konularında yaşamları değiştiren gelişmelere imza atmasını sağlamıştır. Uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir.

İçerenköy Ukinox Servisi

İçerenköy Ukinox Servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;

Buzdolabı.

Çamaşır makinası.

Bulaşık makinası.

Fırın, davlumbaz.

Ankastre ürünler.

Ukinox Servis İçerenköy

Anadolu yakasının incisiyiz! IKINOX Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz. İçerenköy Ukinox Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.İçerenköy Ukinox Servisi Beyaz eşya servisi İçerenköy civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy Ukinox Servis

Haftanın 7 gün 24 saati, IKINOX özel teknik servisini arayabilir; beklemeden profesyonel hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Acil nöbetçi servisimiz mevcuttur. Hizmet anlayışımız ivedi şekilde çözümler sağlamaktır. Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyumludur.

Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmetiyle sonuca varılır.


Ukinox Servisi İçerenköy

İçerenköy Ukinox Servisi beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda İçerenköy çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

İçerenköy Ukinox Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

 Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım