Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Mekappa Servisi
İçerenköy Mekappa Servisi

İçerenköy Mekappa Servisi Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.İçerenköy Mekappa Servisi olarak profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

İçerenköy Mekappa Servisi

İçerenköy Mekappa Servisi Uzman ekibimiz tarafından profesyonelce çözümler üretmekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Beyaz eşya servisi diyerek geçiştirmeyin! tüm sorunlarınızı gidermek için yanınızdayız. Güven konusuna gelince tecrübeli, işinin ehli bir ekiple size her türlü sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Siz de beyaz eşyalarınızı emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaştırın!

Mekappa Servis İçerenköy

İçerenköy Mekappa Servisi olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli gelişmeyi öncelik biliyoruz. Sizlerin önerileriniz bizim için çok önemlidir. Tarafımızdan aldığınız hizmet hakkında düşünce, önerive görüşleri 0216 577 79 00çağrı merkezimize bildirmenizi rica ediyoruz. Geri dönüşü yapılan tüm bildirimler uzman IKINOX servisi tarafından titizlikle incelendikten sonra gerekli işlemler başlatılıyor.

İçerenköy Mekappa Servis

İçerenköy Mekappa Servisi olarak müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

Buzdolapları.

Fırınlar.

Derin Dondurucular.

Solo Ocaklar.

Termosifonlar.

Çamaşır Makinası.

Bulaşık Makinası.

Mekappa Servisi İçerenköy

IKINOX İçerenköy Mekappa Servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İçerenköy Mekappa Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım