Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Icf Servisi
İçerenköy Icf Servisi

Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX, Icf markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX  çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için İçerenköy servisi için bize ulaşın!

İçerenköy Icf Servisi

Hızlı ve güvenilir teknik hizmet anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün Icf ürünlerinize servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için İçerenköy Icf Servisiteknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

İçerenköy çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

Ankastre ürünleri.

Bulaşık Makinası.

Çamaşır Makinası.

Fırın.

Buzdolabı.

Kurutma makinaları.

Derin Dondurucu.

Icf Servis İçerenköy


Anadolu yakasının incisiyiz! IKINOX Servisini talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları profesyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkânı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış olduğunuz sorunlar için tamir hizmeti sunuyoruz.

İçerenköy Icf ServisiHızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

İçerenköy Icf Servis

İçerenköy Icf Servisi IKINOX firması olarak eşya servisi İçerenköy civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

İçerenköyIKINOX ; Icf marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Icf Servisi İçerenköy

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım