Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy General Electric Servisi
İçerenköy General Electric Servisi

IKINOX 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bizim için olmazsa olmazımız karşılıklı güvendir. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

İçerenköy General Electric Servisi 

IKINOX özel servisimizin hizmet verdiği General Electric genel eşyalar;

·         Buzdolabı.

·         Fırın.

·         Çamaşır Makinası. 

·         Bulaşık Makinası.

·         Ankastre ürünleri.

·         Kurutma makinaları.

General Electric Servis İçerenköy 

İçerenköy General Electric Servisi  kurulmuş olduğu yıldar itibaren, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarla en kısa sürede karşılık vermek ilk önceliği olmuştur.2000 yılında çalışma hayatına başlayan ve bugün alanında öncü, yenilikçi, müşterilerinin çözüm ortaklığı olmuştur.İçerenköy General Electric Servisi beyaz eşya, kombi petek temizliği ekipmanları ile bakım onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

İçerenköy General Electric Servis 

İçerenköy General Electric Servisi;konusunda uzman kadrodan oluşmaktadır. Vizyonu sürekli müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Hizmetlerini dürüst, ciddi ve güvenilir bir şekilde yapmayı ilke edinmiştir. Servislik faaliyetlerimize Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ve güçle devam etmekteyiz.

General Electric Servisi  İçerenköy

İçerenköy General Electric Servisi Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir olan servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşın, güvenli hizmetin rahatlığına kavuşun!

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım