Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Ferre Servisi
İçerenköy Ferre Servisi

İçerenköy Ferre Servisi olarak sektöründe tek adres olmak!

Kişi ya da firmalara çözüm odaklı, sorunsuz hizmet sunarak müşteri sadakati yaratmak! Müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz aileye güven aşılayarak, onların memnuniyetlerini sağlamaktır.

İçerenköy Ferre Servisi

İçerenköy Ferre Servisi yıllar'dan beri Sizlere İstanbul - İçerenköy 'de hizmet sunmaktadır. Her daim daha iyi daha hızlı şekilde güvenli hizmetler vermekteyiz. Sizler için her zaman en tecrübeli ve işinde uzman teknisyenlerle çalılşmaktayız. Teknisyenlerimiz yeni gelişen teknoloji hakkında eğitime tabi tutulmaktadır.Aynı gün içerisinde servisimkanıyla sizleri olabildiğince kısa sürede arızalardan kurtarmaktayız.

Ferre Servis İçerenköy

Profesyonel uzman kadrosu, Ferre teknik servisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

İçerenköy Ferre Servisi olarak servis verdiğimiz genel eşyalar;

Buzdolabı.

Çamaşır makinası.

Bulaşık makinası.

Ocak, aspiratörler.

Kombi.

Kurutma makinaları.

 Ankastre cihazlar.

İçerenköy Ferre Servis

İçerenköy Ferre Servisi; Ferre marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.İçerenköy Ferre IKINOX Servisi,müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Ferre Servisi İçerenköy

İçerenköy Ferre Servisi IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX İçerenköy Ferre Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İçerenköy Ferre Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım