Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Electrolux Servisi
İçerenköy Electrolux Servisi

İçerenköy Electrolux ServisiYıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Electrolux servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.IKINOX servisi olarak yaklaşık on beş yıldır, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Electrolux Servisi

İçerenköy Electrolux Servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar:

No-Frost Buzdolabı.

Fırın.

Çamaşır Makinesi. 

Bulaşık Makinesi.

Derin Dondurucu.

Kurutma makinaları.

Electrolux Servis İçerenköy

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul İçerenköy de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak İçerenköy Electrolux Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

İçerenköy Electrolux Servis

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan İçerenköy Electrolux Servisi  hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek,daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Electrolux Servisi İçerenköy

IKINOX  İçerenköy Electrolux Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almakiçin sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

İçerenköy Electrolux Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım