Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İçerenköy Aeg Servisi
İçerenköy Aeg Servisi

İçerenköy Aeg Servisi Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir. İçerenköy Aeg Servisi olarak tüm bakım, onarımiçin her zaman hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Aeg Servisi 

İçerenköy Aeg Servisi beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Bu eşyalar alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak alırız. Gerek garanti kapsamında gerekte garanti kapsamı bittiğinde arıza yapabiliyorlar. İçerenköy Aeg Servisi sizlerin her türlü bakım/ onarım işlerinize çözüm sağlamayı görev bilmiştir.

Aeg Servis İçerenköy 

İçerenköy Aeg Servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetler;

·Ankastre ocak.

·Davlumbaz.

·Buharlı pişirici.

·Bulaşık makinesi.

·Buzdolabı .

·Çamaşır makinesi.

·Kurutma makinesi.

·Bulaşık makinesi .

·Fırın.

İçerenköy Aeg Servis

İçerenköy Aeg Servisi, Aeg marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

İçerenköy Aeg IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Aeg Servisi İçerenköy 

İçerenköy Aeg IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım