Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dudullu Whirlpool Servisi
Dudullu Whirlpool Servisi

Dudullu Whirlpool Servisi


Dudullu Whirlpool ankastre özel servisi olarak montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sizlere sunarken, %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktayız.

Geniş araç filosu, uzman teknik ekip ve 15 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktayız. Dudullu IKINOX Servisİ Güvencesiyle uygun fiyatlarla cihazlarınıza özel bakım, montaj, tamir, onarım uygulamaları yapmaktayız. İşlemlerimizden yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Güçlü su püskürtme özellikleri, yoğun kirleri kolayca söken sıcak su güçleri, sarsılmayan ve baskıya dayanıklı raf üniteleri, zamandan ya da enerjiden tasarruf ettiren teknolojileri, ergonomik dış tasarımları, mekanlarda şıklık yaratan görünümleri ile Whirpool bulaşık makinesi sektörün en iyi cihazlarından olmaya devam etmektedir. Whirlpool bulaşık makinesi kullanıyor ve ilk günkü performansını sürekli kılmak istiyorsanız arıza ve bakım Dudullu IKINOX Özel Servisi aracılığıyla karşılamanız mümkündür.

Dudullu Whirlpool Servis

Dünyanın lider beyaz eşya markası Whirlpool Türkiye  A sınıfı az enerji harcayan cihazları, çevreye, mekanlarınıza dost üretim teknolojisi, yüksek verimliliği, kolay montaj özellikleri, dayanıklı entegre tasarımlarıyla fark yaratırken cihazlarınızda karşılaşacağınız arızalarda IKINOX özel servisi güvencesinden şaşmayın!

Acil Servis desteği %100 güvenilir, yaygın servis ağı. Termin saatine uygun randevu sistemi ile yanınızdayız. IKINOX Özel Servisi olarak İstanbul Anadolu yakasında tüm genel beyaz eşya ürünlerinin profesyonel olarak tamiri, bakımı ayrıca montaj hizmetini vermekteyiz.

Dudullu Whirlpool IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım