Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dudullu Teba Servisi
Dudullu Teba Servisi

Dudullu Teba Servisi

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Dudullu IKINOX Servisi olarak ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Teba beyaz eşya, özellikle yeni evlilerin muhakkak aldığı ürün grubudur. Çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası, kurutma makinası gibi eşyalardan oluşan beyaz eşya ürün grupları, artık lüks değil bir mecburiyettir. Her geçen gün düşen Teba beyaz eşya fiyatları, her bütçeye hitap eden modellerin bulunmasını mümkün kılıyor. Bu nedenle uzun süreli kullanmak için alınan beyaz eşyaları seçerken titizlikle hareket edilmesi gerekiyor.
 

Dudullu Teba Servis

Son yıllarda yaşam tarzı eğilimleri hızlı şekilde değişiyor. Dudullu IKINOX Özel Servisi olarak hayatlarımızı önemli ölçüde değiştiren bu yeniliklerin büyük bir kısmına tanıklık edebilme şansına sahip olduk. Günümüzde tüketiciler, hayatlarındaki gereksiz şeylerden kurtulup, daha bilinçli yaşam sürebilmek için hayatın sunduğu güzelliklere daha fazla zaman ayırıyorlar.

Teba Servisi Dudullu 

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz.

Dudullu IKINOX TEL NO: v

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım