Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dudullu Dominox Servis
Dudullu Dominox Servis

Dudullu Dominox Servisi


Dominox Franke marka özel servisi olan Dudullu IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar. 

Dominox yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır; 

IKINOX olarak servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktayız. Dominox beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Dudullu dominox servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. 

Dudullu Dominox Servis

Dominox ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Dudullu IKINOX özel servis olarak hep yanındayız.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Dudullu ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. 

Dominox Servis Dudullu 

IKINOX Servisi Dudullu hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman ekip tarafından garanti ile yapılır. 

Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi IKINOX ÖZEL SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz.  

7/24 teknik servisi Dudullu bölgesi cagri merkezi  :0262 641 40 14
Etiketler:servis

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım