Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dudullu Amana Servisi
Dudullu Amana Servisi

Dudullu Amana Servisi


Dudullu çevresinde faaliyetlerini sürdüren ürünlerinizin bakım ya da onarımını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardımı, Dudullu IKINOX ile özel servis almanın yolunu keşfedin.
 
Dudullu Amana Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler : 

Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Amana özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Dudullu Amana Servis

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektrikli aletler hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Bunun birlikte elde edilmesi çok da ucuz olmadığından, kullanımı esnasında, bakımını ihmal etmeyerek ve aralıklı olarak temizleyerek bakımını ihmal etmemek gerekir.
Beyaz eşya denince akla ilk gelen buzdolabıdır. Gıdaların tazeliğini korumasını sağlayan bu eşyanın düzenli temizliği, doğrudan gıdaları etkilediğinden çok önemlidir. Tüm beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, servisi hizmetini ya da ihtiyaç halinde yedek parça ürünlerini sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Dudullu Amana marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımın  hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Ürünlerinize size uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme işçilik veriyoruz.

Amana Servisi Dudullu 

Zamanında, planlı ve güvenli hizmet için bize ulaşın! Güvenli hizmetin garantisini veriyoruz.
Unutmayın ki kalite tesadüf değildir. Dudullu Amana Servisi şikayet, öneri gibi tüm taleplerinize en hızlı en güvenli şekilde cevap veriyoruz.

Dudullu Amana Özel Servisi seçin rahat edin! 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım