Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dilovası Regal Servisi
Dilovası Regal Servisi

Dilovası Regal Servisi

0262 641 4014
Beyaz eşyalarınızın arızası durumunda size en kaliteli hizmet sunuyoruz. Başta Dilovası olmak üzere hizmet verdiğimiz genel eşyalar; 
Buzdolabı. 
Çamaşır makinası.
Bulaşık makinası. 
Ocak, aspiratörler.
Kombi.
Kurutma makinaları.
Ankastre cihazlar.
Dilovası Regal Servisi olarak uzman kadromuz ile sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için özveriyle çalışmaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında yapılan servis bakımlarında bir yıl işçilik, yedek parça garantisi verilmektedir. Firmamız, beyaz eşyanızın veya kombinizin montajından tutun da her türlü onarım ya da bakım hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetler siz değerli müşterilerimize sunulurken kalite ayrıcalığında müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Dolayısıyla bu ihtiyaçlarınız için firma seçiminde servisimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ayrıca acil durumlarda teknik ekibimizden ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz.
Yıllardır REGAL beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Bakım onarım gibi tamirini yaptığımız ürünlere garanti eşiliğinde cihazı yerinde çalıştırıp test etmekteyiz.
KOCAELİ Dilovasın daki on beş yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda Anadolu yakası

Dilovası Regal Servis

Dilovası de hizmet veren diğer servislere nazaran daha uygun fiyata,daha kaliteli olarak işimizi yapmaktayız.
IKINOX Servisi olarak TEK İŞİMİZ BEYAZ EŞYA!
Dilovası Regal Servisi olarak servisimiz sadece Anadolu yakasına sağlanmakta olup 24 saatte sorunu çözmek temel anlayışımızdır. Arıza kapsamında yapılan tüm işlemler evrakla garantilidir.
Kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyetini önceleyen süreçler geliştirmekteyiz. Kalite politikalarımızı sürdürülebilir kılmak için müşterilerimizin şikayet veya önerilerini düzenli olarak değerlendirmekteyiz.
Telefon, faks veya online form aracılığıyla bildirilen tüm talepleri değerlendirir, dinler, anlar ve zaman kaybetmeden cevaplarız.
Soru ve görüşleriniz için, lütfen! Bizimle iletişime geçiniz! 
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.0262 641 40 14

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım