Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Darıca Vinola Servisi
Darıca Vinola Servisi

Darıca Vinola Servisi

Darıca Vinola Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan özel servisi olan IKINOX, termosifon, kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. Darıca da bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·    Buzdolapları.

·    Fırınlar.

·    Derin Dondurucular.

·    Solo Ocaklar.

·    Ankastre Ürünler.

·    Termosifonlar.

·    Çamaşır Makineleri.

·         Bulaşık Makineleri.

·         Kombi.

Türkiye’de yenilenmenin heyecanını yaşamayan ev kalmasın diye Vinola, tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren, servis ağı ile hizmet vermektedir.

Darıca Vinola Servis ,  beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da ocakların işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.


Elektrikle çalışan bu hassas aletleri kendiniz onarmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırmalısınız. Aksi taktirde hiç yapılmaz bir duruma getire bilirsiniz. Darıca Vinola Servisi olarak tüm markalar ile ilgileniyor ve hasarlarını gideriyoruz. Beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımını evinizde gerçekleştirilmeye çalışılıyoruz. Yapılamadığı takdirde götürüp, en kısa süre içinde tadilatını yaparak çözüme ulaştırıyoruz. Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

 Darıca Vinola Servis

Darıca Vinola Servisi; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız ocak, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Darıca Vinola Servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta, zor durumda kalmamanız, mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapıyoruz.

IKINOX TEL NO: 0262 641 40 14

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım