Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Darıca Aeg Servis
Darıca Aeg Servis

Darıca Aeg Servisi

 

Darıca Aeg servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX, termosifon kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. Özel servisimizin hizmet verdiği başlıca eşyalar;

 

·    Kombi.

·    Buzdolapları.

·    Fırınlar.

·    Derin Dondurucular.

·    Solo Ocaklar.

·    Termosifonlar.

·    Çamaşır Makinası.

·    Bulaşık Makinası.

 Darıca Aeg Servis

Darıca Aeg  Servisi Eviniz veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servisi için bizi arayın! İkinox servis Arıza kaydı oluşturarak, size en yakın zamanda ulaşırız. Darıca Aeg  servis IKINOX İLETİŞİM: 0262 641 40 14

 

IKINOX Özel servisi olarak kombi ve beyaz eşyalarınızda oluşabilecek arızalar için bir telefon uzaklığındayız. Siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir servis deneyimi sunmaktayız. Profesyonel teknik ekibimiz ile elektronik cihazların problemini en kısa sürede gideriyoruz.

 

Darıca Aeg Özel Servisine ilettiğiniz tüm beyaz eşya problemleriniz ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza arıza ile ilgili bilgi verilecektir. 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım