Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Darıca  Liebherr Servis
Darıca Liebherr Servis

Darıca  Liebherr Servisi 


Darıca  Liebherr Servisi Eviniz veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servisi için bizi arayın! Darıca  Liebherr servis Arıza kaydı oluşturarak, size en yakın zamanda ulaşırız. Liebherr Servisi IKINOX İLETİŞİM: 444 86 37

IKINOX Özel servisi olarak kombi ve beyaz eşyalarınızda oluşabilecek arızalar için bir telefon uzaklığındayız. Siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir servis deneyimi sunmaktayız. Profesyonel teknik ekibimiz ile elektronik cihazların problemini en kısa sürede gideriyoruz.

 

Darıca  Liebherr Servis 


Darıca  Liebherr Servisine ilettiğiniz tüm beyaz eşya problemleriniz ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza arıza ile ilgili bilgi verilecektir.

 

Darıca  İkinox Servisi Sunmuş olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine garanti vermektedir. Gün içinde hızlı teknik servis hizmeti verir. Deneyimli, profesyonel teknik ekip ve geniş parça stoğu ile donanımlı araçlarla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Darıca  Liebherr Özel Servisi  beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır.  Aldığınız tüm beyaz eşya servis hizmetlerinde teknisyenlerimiz ürünlerinizin onarım ve bakım işlemlerini giderirler. 0262 641 40 14

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım