Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çengelköy Sharp Servisi
Çengelköy Sharp Servisi

Çengelköy Sharp Servisi

Sharp yenilikler yapmak konusundaki kararlılığı güneş enerjisi, pil ve enerji yönetimi konularında yaşamları değiştiren gelişmelere imza atmasını sağlamıştır. Uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. Sharp buzdolabı Türkiye teknolojisi tüm dünyada milyonlarca müşteri tarafından kullanılmaktadır.

Çengelköy de bulunan Sharp özel servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;


·     Buzdolabı.

·     Çamaşır makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Fırın, davlumbaz.

·     Ankastre ürünler.

Sharp Servis Çengelköy

Anadolu yakasının incisiyiz! IKINOX Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz.

Çengelköy Sharp Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Çengelköy Sharp Servisi Beyaz eşya servisi Çengelköycivar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Sharp Servis

Haftanın 7 gün 24 saati, SHARP IKINOX teknik servisini arayabilir; beklemeden profesyonel hizmetimizden yararlana bilirsiniz.


·     Acil nöbetçi servisimiz mevcuttur.

·     Hizmet anlayışımız ivedi şekilde çözümler sağlamaktır.

·     Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyumludur.

·     Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmetiyle sonuca varılır.

·     Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Sharp Servisi Çengelköy

Çengelköy IKINOX Servisi beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Çengelköy çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Şirketimiz Anadolu Yakası'nın en odak noktasında Çengelköy bölgesinde servis ağımız her geçen gün büyüyor. İş yeri ve aranılan her yer için, misyonumuz tüm dünyada insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünlere çözümler yaratmaktır.

SHARP SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ IKINOX : 0216 606 08 40  FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım