Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çekmeköy Mekappa Servisi
Çekmeköy Mekappa Servisi

Çekmeköy Mekappa Servisi Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir. Çekmeköy Mekappa Servisi olarak tüm bakım, onarımiçin her zaman hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Mekappa Servisi 

Çekmeköy Mekappa Servisi, beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Bu eşyalar alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak alırız. Gerek garanti kapsamında gerekte garanti kapsamı bittiğinde arıza yapabiliyorlarÇekmeköy Mekappa Servisi sizlerin her türlü bakım/ onarım işlerinize çözüm sağlamayı görev bilmiştir.

Çekmeköy Mekappa Servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetler;

·        Ankastre ocak.

·        Davlumbaz.

·        Buharlı pişirici.

·        Bulaşık makinesi.

·        Buzdolabı .

·        Çamaşır makinesi.

·        Kurutma makinesi.

·        Bulaşık makinesi .

·         Fırın.

Mekappa Servis Çekmeköy

Çekmeköy Mekappa Servisi; Mekappa marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Mekappa IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Mekappa IKINOX Servis müşterilerimize sağladığımız hizmetler şunlardır;

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.  Randevuya zamanında gideriz.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz. Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

·        Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.    Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·      Çekmeköy  Mekappa Servis

Çekmeköy Mekappa IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Çekmeköy Mekappa Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Mekappa Servisi Çekmeköy 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:00216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım