Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çekmeköy Icf Servisi
Çekmeköy Icf Servisi

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Icf Türkiyebeyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Çekmeköy Icf Servisi  IKINOX ile servis almanın yolunu keşfedin.

Çekmeköy Icf Servisi 

Sorunlarınız mı var? Yardım ister misiniz? Probleminizi birlikte çözelim. Aşağıdaki adımları takip edin;

·     Çamaşır makinası.

·     Kurutma makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Buzdolabı.

·     Derin dondurucu.

·     Ocak, fırın.

·     Davlumbaz.

Icf Servis Çekmeköy

Çekmeköy Icf Servisi uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Çekmeköy Icf Servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Çekmeköy Icf Servis 

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Su dolar dolmaz boşalıyor, titreşim yapıyor, çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor. makina altından su kaçırıyor veya makinam duruluma yapmıyor.

Icf Servisi  Çekmeköy 

Çekmeköy Icf Servisi personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Çekmeköy Icf Servisi hep yanınızdadır.

Çekmeköy Icf Servisi  

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım