Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çekmeköy General Electric Servisi
Çekmeköy General Electric Servisi

Çekmeköy General Electric Servisi

 IKINOX 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bizim için olmazsa olmazımız karşılıklı güvendir. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

IKINOX özel servisimizin hizmet verdiği General Electric genel eşyalar;

·         Buzdolabı.

·         Fırın.

·         Çamaşır Makinası. 

·         Bulaşık Makinası.

·         Ankastre ürünleri.

·         Kurutma makinaları.

Çekmeköy General Electric Servisi;  kurulmuş olduğu yıldar itibaren, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarla en kısa sürede karşılık vermek ilk önceliği olmuştur.

2000 yılında çalışma hayatına başlayan ve bugün alanında öncü, yenilikçi, müşterilerinin çözüm ortaklığı olmuştur. Çekmeköy General Electric Servisi; beyaz eşya, kombi petek temizliği ekipmanları ile bakım onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Çekmeköy General Electric Servisi; konusunda uzman kadrodan oluşmaktadır. Vizyonu sürekli müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Hizmetlerini dürüst, ciddi ve güvenilir bir şekilde yapmayı ilke edinmiştir. Servislik faaliyetlerimize Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ve güçle devam etmekteyiz.

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir olan servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşın, güvenli hizmetin rahatlığına kavuşun
Çekmeköy IKINOX General Electric servisi olarak beyaz eşyalar için garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler için konusunda uzman ekiplerimizi size yönlendiriyoruz.

İstanbul ilçesi Çekmeköy içinde en bilinen, tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya servisi konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.

Çekmeköy Servisi Çağrı Merkezi : 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım