Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çekmeköy Bulaşık Makinası Servisi
Çekmeköy Bulaşık Makinası Servisi

Çekmeköy çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler servisi.

Çekmeköy Bulaşık Makinası Servisi 

Çekmeköy pazarlarındaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor.Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. ÇekmeköyTeknik Servisi hizmet verdiği onarım, bakım ve arızalara garanti vermektedir.

Bulaşık Makinası Servis Çekmeköy

Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX,cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için çekmeköy IKINOX servisi için bize ulaşın!

Çekmeköy Bulaşık Makinası Servis 

Hızlı ve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün beyaz eşyalarınıza servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Çekmeköy Servisi teknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

Bulaşık Makinası Servisi  Çekmeköy

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım