Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bulgurlu Franke Servisi
Bulgurlu Franke Servisi

Bulgurlu Franke Servisi

Bulgurlu Franke Türkiye ile mutfaklar, estetik ve fonksiyonel şekilde tasarlanan ürün detayı ile etkiliyecidir. Siyah veya almond renk seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uyum sağlamakta, ürünlerin kombinasyonu nasıl olursa olsun sonuç; paha biçilmez bir göz ziyafetine dönüşmektedir. Franke Servis BulgurluIKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakım ve onarım durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Ürün gamı şunlardır;

·     Ankastre set ürünleri.

·     Buzdolabı.

·     Armatür.

·     Ocak, fırın.

·     Davlumbaz.

·     Mikrodalga.

Franke Servis Bulgurlu

Bulgurlu FRANKE Servisi beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok konu bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır.Bakım veya onarım gibi sebepten dolayı Bulgurlu Franke Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Franke ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Bulgurlu Franke IKINOX servisi olarak hep yanındayız.

Bulgurlu Franke Ankastre Servisi

Bulgurlu Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır. Kurulmuş olduğu yıldan günümüze kadar müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendini yenilemeye çalışıp günün gereksinimlerine cevap verebilmek amacıyla da gerekli adımları gerçekleştirmekteyiz.

7/24 teknik servisi IKINOX Franke iletişim : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım