Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bulgurlu Amana Servisi
Bulgurlu Amana Servisi

Bulgurlu Amana Servisi

2000 yılından itibaren ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan AMANA servisi olan IKINOX, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Bulgurlu da bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·     Derin dondurucu.

·     Buzdolabı.

·     Çamaşır makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Fırın, ocak.

·     Kurutma makinaları.

·     Ankastre cihazlar.

Amana Servisi Bulgurlu

Bulgurlu Amana Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız ve şubelerimiz aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Bulgurlu Amana Servis

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Bulgurlu Amana Servisi, başarısını üstün müşteri memnuniyetinden almaktadır.

Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı hedeflerimizi beslemektedir. Bulgurlu ve çevresindeki pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Bulgurlu Amana Beyaz Eşya Servisi

Bulgurlu Amana Servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·     İşinde uzman elemanlarla çalışmaktayız.

·     Doğru tespitlerle zamanında ürünü tamir etmekteyiz.

·     Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·     Randevulara zamanında gideriz.

·     Müşterilerimize yedek cihaz temin ederiz.

·     Beyaz eşyalarınızın tamirini garantili olarak yapmaktadır.

Amana Servisi Bulgurlu

Bulgurlu Amana Servisi ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Bulgurlu Amana servisi uzun yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

Bulgurlu Amana Servisi IKINOX : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım