Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Beykoz Westinghouse Servisi
Beykoz Westinghouse Servisi

Bütün bu özellikleriyle Westinghouse dizaynı, üstünlüğü kanıtlanmış bir teknolojidir. Westinghouse her zaman işlevselliği izler ve bu anlayışla Westinghouse, bir çok ürünüyle dizayn ödülüne layık görülmüştür.

Beykoz Westinghouse Servisi

Westinghouse teknolojisi kullanıcıya pratik faydalar sunacak şekilde geliştirilir. Dolayısıyla, yenilikçi anlayışı,  ürünlerinin teknik özelliklerinde de kendini gösterir. Bugün Westinghouse adı, mutfak teknolojisinde başka hiçbir markanın sahip olmadığı bir ilerleme misyonu ile özdeşleştiriliyor.

Westinghouse Servis Beykoz

Sevilerek yapılan her iş gibi, yemek hazırlamanın da sevimsiz yanları olabilir, birçokları için bu bulaşık yıkamaktır. Mutfak işinin bu kısmı, herhangi bir şekilde değil de mükemmel biçimde gerçekleştirildiği zaman ise, insan kendisini ne kadar rahatlamış hisseder. İddialı şefler, bütün mutfak cihazlarından bekledikleri performansı bulaşık makinelerinden de bekler. İstenen sonucu almanın en garantili yolu profesyonel bir cihaz kullanmaktan geçer. Bulaşık makineleri yemeğin hazırlanması sırasında alınan zevkin yemekten sonra da bozulmadan devam etmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Beykoz Westinghouse Servis

Beykoz Westinghouse Servisi, bulaşık makinelerinizden sürekli ilk günkü performansı alabilmeniz için servis ve bakım ihtiyaçlarınızı konusunda uzman teknik servis ekiplerimiz tarafından sağlamalısınız. Beykoz IKINOX Servisi olarak hizmetinizdeyiz.Beykoz IKINOX Servisi; Westinghouse marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Westinghouse Servisi Beykoz

Beykoz IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Beykoz IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24hizmet vermektedir.IKINOX Beykoz Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz Westinghouse Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım