Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Ukinox Servisi
Beykoz Ukinox Servisi

2000 yılından itibaren sektörde bulunan beyaz eşya tamir bakım onarım konusunda oldukça deneyimli bi okadarda müşterisene değer veren teknik servisi anlayışı olan Beykoz Ukinox Servisi İstanbulun Anadolu yakasın da istenilen adrese istenilen zamanda gitmektedir. Memnun  müşteri pörtföyü temel ilkesidir.

Beykoz Ukinox Servisi

Beykoz da bulunan servisimizin hizmet verdiği ürün çeşitleri;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Kombi.

·Ankastre ürünler.

Ukinox Servis Beykoz 

Beykoz Ukinox Servisi; ihtiyaç duyduğunuz her durumda ve servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelişerek, ekonomik çözümler sunarak var olan sıkıntıları gideriyoruz.Ukinox marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis, bakım, onarım, tamir hizmetlerini onbeş yıldır kurumsal olarak Beykoz genelinde özel servis kuruluşu olarak faaliyet gösteriyoruz.

Beykoz Ukinox Servis 

Beykoz Ukinox Servisi olarak kaliteli, hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 15 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe, özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Elektrikli ürünlerin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.

Ukinox Servisi Beykoz

Beykoz Ukinox Servisi; Ukinox marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Beykoz Ukinox Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım