Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Teka Servisi
Beykoz Teka Servisi

IKINOX Beykoz Teka Servisi;olarak yaklaşık on beş yıldır, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Beykoz Teka Servisi

Beykoz Teka Servisi; Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Teka servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Beykoz çevresine özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın.

·Çamaşır Makinesi. 

·Bulaşık Makinesi.

·Termosifon servisi. 

·Kurutma makinaları.

Teka Servis Beykoz 

Beykoz Teka Servisi;İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Beykoz da ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz

Beykoz Teka Servis

Beykoz Teka Servisi;Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Beykoz Teka Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. 

Teka Servisi Beykoz 

 Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım