Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Siemens Servisi
Beykoz Siemens Servisi

Beykoz Siemens Servisi 0216 606 0 840 ihtiyaçlarınızda güvenle arayabileceğiniz firmamız, beyaz eşya servisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Beyaz eşyalarınızın parça değişimleri, tamir ve periyodik bakımları konusunda uzman personellerle hizmet üreten firmamız, garantili çözümlerle servis hizmetleri sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat esasına göre randevu kaydı yapılan merkezimizde, alınan randevulara çoğu zaman aynı gün içinde gidilerek en kısa sürede sorunlara müdahale edilmektedir. Böylece müşterilerimizin mağduriyetleri giderilerek sorunlarına en etkili ve garantili çözümler bulunmaktadır.

Beykoz Siemens servisi olarak İstanbul’un farklı ilçelerine hizmet götüren servis araçlarımız, firma merkezinde en kısa sürede arıza ve bakımları yapılan beyaz eşyalarınızı adreslerinize teslim etmektedir. Her biri pahalı ve farklı konfor özellikleri taşıyan beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın serviste kaldığı süre uzadıkça, müşteri mağduriyeti daha da büyümektedir. Firmamız ev yaşamında olmazsa olmaz önemdeki eşyalarınızın bakım, onarım ve parça değişimlerinde azmi özenle kaliteli çözümler üreterek, servilerle ilgili kötü düşünceleri tam tersi bir anlayışa dönüştürmektedir. Müşteri memnuniyetini birinci ilkesi olarak kabul eden firmamız, acil ve kalıcı çözümler konusunda uzman teknikerlerle hizmet vermektedir.

Beyaz Eşyada Periyodik Bakımın Önemi

Beykoz Siemens servisi konusunda uzun yılların tecrübesine sahip olan firmamız, önemli işlevlere sahip olan beyaz eşyaların belirli sürelerle bakımı konusunu özellikle tavsiye etmektedir. Çünkü belirli bir süre kullanımdan sonra düşük performans gösteren beyaz eşyalar, kendilerinden beklenen işlevlerde gerileme göstermektedir. Bu sebeple ekonomik olarak büyük bütçe harcamaları ile alınan beyaz eşyaların periyodik bakımlarla sürekli ve kaliteli performans göstermesi sağlanabilir. Firmamız tamir ve parça değişimi dışında bakım konusunda da özenli çalışmalarla hizmet vermektedir.

Beykoz Siemens servisi olarak ev veya işyerlerinizde kullandığınız tüm beyaz eşya veya elektronik ev aletleri sınıfına giren,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Elektrik Süpürgesi
  • Ankastre Ürünleri
  • Fırın
  • Set Üstü Ocak

Türünden ve Siemens markasına sahip olan tüm ürünlerin bakım, onarım ve garantili parça değişimlerini en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktadır. Firmamızın iletişim hatlarından bize ulaşarak yaşadığınız sorunlar ve çözümleri ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım