Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Beykoz Sharp servisi
Beykoz Sharp servisi

Beykoz Sharp Servisi


Beykoz Sharp servisi olarak İstanbul’un birçok ilçesinde bakım, onarım ve garantili parça değişimi hizmetleri yapmaktayız. Tüm ilçelere yönelik olarak geniş servis ağına sahip olan firmamız, üstün teknik niteliklere sahip uzman personellerden meydana gelmektedir. Firmamızdan alınan randevuları en kısa sürelerde gerçekleştiren ekibimiz, gerek yerinde tamir ve bakım yapılmakta gerekse firma merkezimizde hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Haftanın her günü 24 saat esasına dayalı olarak randevu sistemimize başvuran müşterilerimiz, en uygun fiyat garantisi ve garantili çözümlere kavuşmaktadır.


 Beykoz Sharp servisi hizmetlerinde müşterilerimize beyaz eşya kullanım kolaylıkları hakkında önemli bilgiler verilerek,  müşterilerimiz bilinçli kullanıma yöneltilmektedir. Her biri birbirinden farklı öneme sahip olan beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri montajından başlayarak her türlü bakım, onarım hizmetlerinde göreve hazır olan firmamız, her geçen gün büyüyen müşteri sayısı ile sektörde öne çıkmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde yaşam standartlarına katkı sağlayan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ankastre ürünleri, elektrikli mutfak aletlerinin bakım ve onarımında en kaliteli çözümleri sunan firmamız, gelişen teknolojiyi insan emeğiyle harmanlayarak hizmet vermektedir.


Beyaz Eşya Servisinde Hız ve Kalite Önemlidir


Beykoz Sharp servisi konusunda uzun yıllardır hizmet üreten firmamız, müşteri mağduriyetlerini en aza indirerek müşterilerimizin yaşam konforlarının kesintiye uğramaması adına kalıcı çözümler üretmektedir. Servislerde uzun süre bekleyen beyaz eşyalar müşteri açısından önemli sıkıntılar yaşanmasına sebep olmaktadır. Örneğin çamaşır makinası arızası gündelik yaşamı kötü etkileyen sıkıntılara yol açmaktadır. Bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına bakım, onarım ve parça değişimleri konusunda hızlı çözümler üretilerek, müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir. Üstün niteliklere sahip uzman kadromuz tarafından yapılan tüm servis hizmetleri, firmamızın kalite göstergesidir.


Beykoz Sharp Özel Servisi hizmeti talep eden müşterilerimizin randevularına intikal eden servis personelimiz. Dünyaca bilinen ve mükemmel tasarımlar içeren Sharp marka,


  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Ankastre ürünleri
  • Küçük Mutfak Aletleri


Türünden beyaz eşyaların montajından başlayan hizmet zincirinde bakım, onarım ve parça değişimi ihtiyaçlarında her daim müşterilerin hizmetindedir. Firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşarak tüm sorunlarınız hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım