Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Beykoz Regal Servisi
Beykoz Regal Servisi

Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir.Beykoz Regal Servisi olarak tüm bakım, onarımiçin her zaman hizmet vermekteyiz.

Beykoz Regal Servisi

Beykoz Regal Servisi beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Bu eşyalar alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak alırız. Gerek garanti kapsamında gerekte garanti kapsamı bittiğinde arıza yapabiliyorlar.Beykoz Regal Servisi sizlerin her türlü bakım/ onarım işlerinize çözüm sağlamayı görev bilmiştir.

Regal Servis Beykoz

Beykoz Regal Servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetler;

Ankastre ocak.

Davlumbaz.

Buharlı pişirici.

Bulaşık makinesi.

Buzdolabı .

Çamaşır makinesi.

Kurutma makinesi.

Derin Dondurucu.

Fırın.

Beykoz Regal Servisi; Regal marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Beykoz Regal Servis

Beykoz Regal IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Beykoz IKINOX Özel Servis müşterilerimize sağladığımız hizmetler şunlardır;

İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·        Randevuya zamanında gideriz.

Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Regal Servisi Beykoz

Beykoz Regal IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Beykoz Regal Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz Regal Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım