Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Profilo servisi
Beykoz Profilo servisi

Beykoz Profilo servisi

Beykoz Profilo servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, İstanbul Anadolu yakasında birçok ilçede önemli sayıda müşteriye bakım, onarım ve parça değişimi konularında hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizde güvenilir ve kaliteli hizmeti hedef alan çalışmalar yaptığımız için, her geçen gün büyüyen müşteri portföyüne sahip durumdayız. Firmam merkezimizdeki güler yüzlü halkla ilişkiler personelimizden aldığınız randevular, en kısa sürelerde sorunlarınızın çözümü için yeterli olmaktadır. Birçok sorunda gün içinde acil ve kalıcı çözümler üreten uzman personelimiz, sektördeki en ileri tekniklerle hizmet vermektedir.


Beykoz Profilo Servisi konusunda tüm beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, tamir ve gerekli parça değişimlerini en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yerine getiren firmamız, dünya markası olan Profilo beyaz eşyaların tamamında uzmandır. Usta işçilik, kaliteli çözüm ve en uygun fiyat konusunda tartışmasız bir şekilde sektör lideri olan firmamızda çözümsüz sorun yoktur. Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak her geçen gün kendini yenileyen uzman personellerimiz, bakım, tamir konularında tartışılmaz bir şekilde üstün niteliklere sahiptir.


Beyaz Eşya Servisinde Kalite Tesadüf Değildir


Beykoz Profilo Özel servisi konusunda her daim kaliteli çözümleri prensip edinen firma çalışanlarımız, yoğun emek ve ince işçilik konusunda uzmandır. Beykoz ilçesinde Profilo beyaz eşya ve elektronik ev eşyalarının bakım ve onarım hizmetlerinde sektör lideri olan firmamız, 7/ 24 hizmet anlayışıyla aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Evlerdeki yaşam alanlarının en önemli fonksiyonlarını yerine getiren beyaz eşya ve elektrikli cihazlarınızın uzun ömürlü olması için, bakım işlemlerinde de firmamızdan destek talep edebilirsiniz.


Beykoz Profilo servisi olarak bakımını düzenli olarak yaptığımız ürünler aşağıdaki listede gösterilmektedir.


  • Buzdolabı ve Derin Dondurucu
  • Çamaşır Makinesi
  • Kurutma Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Set Üstü Ocaklar
  • Aspiratörler
  • Klima
  • Elektrik Süpürgesi
  • Küçük Ev Aletleri


Konusunda uzman personellerimiz tarafından periyodik bakıma tabi tutulan eşyalarınız, çok uzun süre sorunsuz olarak çalışmakta ve üstün performans göstermektedir. Büyük bedeller ödeyerek aldığınız binlerce liralık ürünlerinizin bakım, onarım ve parça değişimlerinde en uygun fiyatlarla hizmet veren firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak, her konuda geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım