Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Mekappa Servisi
Beykoz Mekappa Servisi

Beykoz Mekappa Servisi; Güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız yıllardır, beyaz eşya sektöründe olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Beykoz Mekappa Servisi

özel servisimizin hizmet verdiği ürünler;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler.

 

Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz. IKINOX Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları güvenli, profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır.

Mekappa Servis Beykoz 

Beykoz Mekappa Servisi; Beyaz eşya servisi Beykoz civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü, Mekappa IKINOX özel teknik servisini arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlana bilirsiniz.

Beykoz Mekappa Servis  

Beykoz Mekappa Servisi; Evlerde, tüketici elektroniği ürünlerimiz konforunuzu yükseltip, evdeki eğlencenizi artırırken, gelişmiş enerji yönetimi sistemlerimiz sorunlarınızı azaltıyor ve tasarruf ettiriyor. İş yeri ve aradaki her yer için, misyonumuz her zaman insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünler ve çözümler yaratmaktır.

Mekappa Servisi Beykoz 

Beykoz Mekappa IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Beykoz çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.Acil Servis Desteği yüzde yüz güvenilir, uzman ekip. Yaygın Servis Ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip anlayışı genel prensiplerimizdir.

Beykoz Mekappa Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40
 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım