Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Beykoz Küppersbusch Servisi
Beykoz Küppersbusch Servisi


Beykoz Küppersbusch Servisi;Hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı 2000 yılından beri, beyaz eşya sektöründe olmanın verdiği tecrübeli, özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Beykoz Küppersbusch Servisi

IKINOX  Beykoz Küppersbusch Servisimizin hizmet verdiği ürünler;

Buzdolabı .

Çamaşır makinası.

Bulaşık makinası.

Küppersbusch fırın .

Ankastre ürünler.

Küppersbusch Servis Beykoz

Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir, onarım ya da bakım hizmeti sunuyoruz. Beykoz Küppersbusch Servisi;talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel olarak ekonomik çözüm sunmaktadır.

Beykoz Küppersbusch Servis

Beykoz Küppersbusch Servisi; ihtiyacınız olan tek güvenilir servistir. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlar da eşyalarınızın profesyonel şekilde onarımını istiyor iseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Küppersbusch Servisi Beykoz

Elektronik eşyalarınız yüzünden yaşamış oldugunuz sorunlar için güven, kaliteli işçilik, tamir ayrıca aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Haftada yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Beykoz bölgesinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Profesyonel iş ahlakı ile tüm soru ve düşüncelerinizi baza alarak çalışma rotası belirleyerek, gerekeni yapıyoruz.

Beykoz Küppersbusch Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım