Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Hotpoint Servisi
Beykoz Hotpoint Servisi
Beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamir hizmetleri yapmaktadır. Tek buzdolabında iki farklı motorun bulunduğu Hotpoint buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını ya da lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Beykoz Hotpoint Özel Servisi olarak güvenilir ayrıca yılların var ettiği tecrübe ile istediğiniz şartlarda yanınızda olmaktayız.

Beykoz Hotpoint Servisi 

Hotpoint yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır; 
Ankastre mutfak cihazları.
Çamaşır makinesi.
Bulaşık makinesi.
Fırın.
Buzdolabı.

Beykoz Hotpoint Servis

Beykoz Hotpoint Özel Servisi; Hotpoint marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir. 

Beykoz IKINOX Servisi olarak müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;
İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.
• Randevuya zamanında gideriz.
Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.
Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Hotpoint Servisi Beykoz 

Beykoz IKINOX Acil Servis firması %100 güvenilir, uzman ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. 

Beykoz Hotpoint Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım